Match | Journée 1 29/06/2017 |
Maccabi Tel Aviv - KF Tirana | 2 - 0 |
Kairat Almaty - Atlantas | 6 - 0 |
Beitar Jérusalem - Vasas Budapest | 4 - 3 |
Etoile Rouge Belgrade - Floriana | 3 - 0 |
Valletta - SS Folgore/Falciano | 2 - 0 |
FK Ventspils - Valur Reykjavik | 0 - 0 |
St Johnstone - Vilniaus Riteriai | 1 - 2 |
Odd Grenland - Ballymena United | 3 - 0 |
Shakhter Soligorsk - Suduva | 0 - 0 |
Mladost Lucani - Shamakhi | 0 - 3 |
Chikhura Sachkhere - CSR Altach | 0 - 1 |
Fola Esch - Milsami Orhei | 2 - 1 |
Partizani Tirana - Botev Plovdiv | 1 - 3 |
UE Santa Coloma - Osijek | 0 - 2 |
FC Zaria Balti - FK Sarajevo | 2 - 1 |
Bala Town - FC Vaduz | 1 - 2 |
VPS Vaasa - Olimpija Ljubljana | 1 - 0 |
Connahs Quay Nomads - HJK Helsinki | 1 - 0 |
Shirak - ND Gorica | 0 - 2 |
Zira IK - Differdange 03 | 2 - 0 |
Vojvodina - MFK Ruzomberok | 2 - 1 |
Glasgow Rangers - Progrès Niedercorn | 1 - 0 |
NK Domzale - FC Flora Tallinn | 2 - 0 |
Crusaders - FK Liepajas Metalurgs | 3 - 1 |
JK Nomme Kalju - B36 Torshavn | 2 - 1 |
FC Levadia Tallinn - Cork | 0 - 2 |
Levski Sofia - FK Sutjeska | 3 - 1 |
Irtysh - Dunav 2010 | 1 - 0 |
Zeljeznicar Sarajevo - Zeta | 1 - 0 |
AEK Larnaca - Lincoln Red Imps | 5 - 0 |
Midtjylland - Derry City | 6 - 1 |
Dinamo Minsk - NSI Runavik | 2 - 1 |
Ferencvaros - FK Jelgava | 2 - 0 |
Lyngby BK - Bangor City | 1 - 0 |
AS Trencin - Torpedo Kutaisi | 5 - 1 |
Lech Poznan - Pelister | 4 - 0 |
OFK Titograd - Gandzasar | 1 - 0 |
Videoton FC - Balzan Youths | 2 - 0 |
Skenderbeu Korce - Sant Julia | 1 - 0 |
Haugesund - Coleraine | 7 - 0 |
UMF Stjarnan - Shamrock | 0 - 1 |
IFK Norrkoping - Prishtina | 5 - 0 |
Tre Penne - Rabotnicki | 0 - 1 |
Shkendija 79 - Dacia Chisinau | 3 - 0 |
St Joseph's - AEL Limassol | 0 - 4 |
Siroki Brijeg - Ordabasy | 2 - 0 |
KR Reykjavik - SJK Seinäjoki | 0 - 0 |
Pyunik - Slovan Bratislava | 1 - 4 |
Dinamo Batumi - Jagiellonia Bialystok | 0 - 1 |
KI Klaksvik - AIK Solna | 0 - 0 |
Match | Journée 2 06/07/2017 |
KF Tirana - Maccabi Tel Aviv | 0 - 3 |
Atlantas - Kairat Almaty | 1 - 2 |
Vasas Budapest - Beitar Jérusalem | 0 - 3 |
Floriana - Etoile Rouge Belgrade | 3 - 3 |
SS Folgore/Falciano - Valletta | 0 - 1 |
Valur Reykjavik - FK Ventspils | 1 - 0 |
Vilniaus Riteriai - St Johnstone | 1 - 0 |
Ballymena United - Odd Grenland | 0 - 2 |
Suduva - Shakhter Soligorsk | 2 - 1 |
Shamakhi - Mladost Lucani | 2 - 0 |
CSR Altach - Chikhura Sachkhere | 1 - 1 |
Milsami Orhei - Fola Esch | 1 - 1 |
Botev Plovdiv - Partizani Tirana | 1 - 0 |
Osijek - UE Santa Coloma | 4 - 0 |
FK Sarajevo - FC Zaria Balti | 2 - 1 (tab 5-6) |
FC Vaduz - Bala Town | 3 - 0 |
Olimpija Ljubljana - VPS Vaasa | 0 - 1 |
HJK Helsinki - Connahs Quay Nomads | 3 - 0 |
ND Gorica - Shirak | 2 - 2 |
Differdange 03 - Zira IK | 1 - 2 |
MFK Ruzomberok - Vojvodina | 2 - 0 |
Progrès Niedercorn - Glasgow Rangers | 2 - 0 |
FC Flora Tallinn - NK Domzale | 2 - 3 |
FK Liepajas Metalurgs - Crusaders | 2 - 0 |
B36 Torshavn - JK Nomme Kalju | 1 - 2 |
Cork - FC Levadia Tallinn | 4 - 2 |
FK Sutjeska - Levski Sofia | 0 - 0 |
Dunav 2010 - Irtysh | 0 - 2 |
Zeta - Zeljeznicar Sarajevo | 2 - 2 |
Lincoln Red Imps - AEK Larnaca | 1 - 1 |
Derry City - Midtjylland | 1 - 4 |
NSI Runavik - Dinamo Minsk | 0 - 2 |
FK Jelgava - Ferencvaros | 0 - 1 |
Bangor City - Lyngby BK | 0 - 3 |
Torpedo Kutaisi - AS Trencin | 0 - 3 |
Pelister - Lech Poznan | 0 - 3 |
Gandzasar - OFK Titograd | 0 - 3 |
Balzan Youths - Videoton FC | 3 - 3 |
Sant Julia - Skenderbeu Korce | 0 - 5 |
Coleraine - Haugesund | 0 - 0 |
Shamrock - UMF Stjarnan | 1 - 0 |
Prishtina - IFK Norrkoping | 0 - 1 |
Rabotnicki - Tre Penne | 6 - 0 |
Dacia Chisinau - Shkendija 79 | 0 - 4 |
AEL Limassol - St Joseph's | 6 - 0 |
Ordabasy - Siroki Brijeg | 0 - 0 |
SJK Seinäjoki - KR Reykjavik | 0 - 2 |
Slovan Bratislava - Pyunik | 5 - 0 |
Jagiellonia Bialystok - Dinamo Batumi | 4 - 0 |
AIK Solna - KI Klaksvik | 5 - 0 |
Match | Journée 3 13/07/2017 |
Zeljeznicar Sarajevo - AIK Solna | 0 - 0 |
Haugesund - Lech Poznan | 3 - 2 |
Apollon Limassol - FC Zaria Balti | 3 - 0 |
Brondby IF - VPS Vaasa | 2 - 0 |
Rabotnicki - Dinamo Minsk | 1 - 1 |
Kairat Almaty - Skenderbeu Korce | 1 - 1 |
IFK Norrkoping - Vilniaus Riteriai | 2 - 1 |
Slovan Bratislava - Lyngby BK | 0 - 1 |
Panionios - ND Gorica | 2 - 0 |
Hajduk Split - Levski Sofia | 1 - 0 |
Shamrock - Mlada Boleslav | 2 - 3 |
JK Nomme Kalju - Videoton FC | 0 - 3 |
Maccabi Tel Aviv - KR Reykjavik | 3 - 1 |
MFK Ruzomberok - Brann Bergen | 0 - 1 |
Shamakhi - Fola Esch | 1 - 0 |
FK Liepajas Metalurgs - Suduva | 0 - 2 |
FC Vaduz - Odd Grenland | 0 - 1 |
Shkendija 79 - HJK Helsinki | 3 - 1 |
Gabala FK - Jagiellonia Bialystok | 1 - 1 |
AS Trencin - Bnei Yehuda Tel Aviv | 1 - 1 |
Progrès Niedercorn - AEL Limassol | 0 - 1 |
Irtysh - Etoile Rouge Belgrade | 1 - 1 |
Osijek - Lucerne | 2 - 0 |
Valletta - FC Utrecht | 0 - 0 |
Ostersunds FK - Galatasaray | 2 - 0 |
Ferencvaros - Midtjylland | 2 - 4 |
Sturm Graz - OFK Titograd | 0 - 1 |
Aberdeen - Siroki Brijeg | 1 - 1 |
Valur Reykjavik - NK Domzale | 1 - 2 |
CSR Altach - Dinamo Brest | 1 - 1 |
Beitar Jérusalem - Botev Plovdiv | 1 - 1 |
Cork - AEK Larnaca | 0 - 1 |
Astra Ploiesti - Zira IK | 3 - 1 |
Match | Journée 4 20/07/2017 |
AIK Solna - Zeljeznicar Sarajevo | 2 - 0 |
Lech Poznan - Haugesund | 2 - 0 |
FC Zaria Balti - Apollon Limassol | 1 - 2 |
VPS Vaasa - Brondby IF | 2 - 1 |
Dinamo Minsk - Rabotnicki | 3 - 0 |
Skenderbeu Korce - Kairat Almaty | 2 - 0 |
Vilniaus Riteriai - IFK Norrkoping | 2 - 1 (tab 5-3) |
Lyngby BK - Slovan Bratislava | 2 - 1 |
ND Gorica - Panionios | 2 - 3 |
Levski Sofia - Hajduk Split | 1 - 2 |
Mlada Boleslav - Shamrock | 2 - 0 |
Videoton FC - JK Nomme Kalju | 1 - 1 |
KR Reykjavik - Maccabi Tel Aviv | 0 - 2 |
Brann Bergen - MFK Ruzomberok | 0 - 2 |
Fola Esch - Shamakhi | 4 - 1 |
Suduva - FK Liepajas Metalurgs | 0 - 1 |
Odd Grenland - FC Vaduz | 1 - 0 |
HJK Helsinki - Shkendija 79 | 1 - 1 |
Jagiellonia Bialystok - Gabala FK | 0 - 2 |
Bnei Yehuda Tel Aviv - AS Trencin | 2 - 0 |
AEL Limassol - Progrès Niedercorn | 2 - 1 |
Etoile Rouge Belgrade - Irtysh | 2 - 0 |
Lucerne - Osijek | 2 - 1 |
FC Utrecht - Valletta | 3 - 1 |
Galatasaray - Ostersunds FK | 1 - 1 |
Midtjylland - Ferencvaros | 3 - 1 |
OFK Titograd - Sturm Graz | 0 - 3 |
Siroki Brijeg - Aberdeen | 0 - 2 |
NK Domzale - Valur Reykjavik | 3 - 2 |
Dinamo Brest - CSR Altach | 0 - 3 |
Botev Plovdiv - Beitar Jérusalem | 4 - 0 |
AEK Larnaca - Cork | 1 - 0 |
Zira IK - Astra Ploiesti | 0 - 0 |
Match | Journée 5 27/07/2017 |
Marseille - KV Oostende | 4 - 2 |
Dinamo Bucarest - Athletic bilbao | 1 - 1 |
Olimpik Donetsk - Paok Salonique | 1 - 1 |
Universitatea Craiova - Milan AC | 0 - 1 |
Maccabi Tel Aviv - Panionios | 1 - 0 |
Mlada Boleslav - Skenderbeu Korce | 2 - 1 |
Vilniaus Riteriai - Shkendija 79 | 2 - 1 |
Ostersunds FK - Fola Esch | 1 - 0 |
FC Utrecht - Lech Poznan | 0 - 0 |
AEK Larnaca - Dinamo Minsk | 2 - 0 |
AIK Solna - Sporting Braga | 1 - 1 |
Suduva - Fc Sion | 3 - 0 |
PSV Eindhoven - Osijek | 0 - 1 |
FC Krasnodar - Lyngby BK | 2 - 1 |
Sturm Graz - Fenerbahce | 1 - 2 |
Astra Ploiesti - Oleksandria | 0 - 0 |
Botev Plovdiv - Maritimo | 0 - 0 |
Arka Gdynia - Midtjylland | 3 - 2 |
Brondby IF - Hajduk Split | 0 - 0 |
Bordeaux - Videoton FC | 2 - 1 |
La Gantoise - CSR Altach | 1 - 1 |
Etoile Rouge Belgrade - Sparta Prague | 2 - 0 |
Panathinaikos - Gabala FK | 1 - 0 |
Aberdeen - Apollon Limassol | 2 - 1 |
Dinamo Zagreb - Odd Grenland | 2 - 1 |
Everton - MFK Ruzomberok | 1 - 0 |
Fribourg - NK Domzale | 1 - 0 |
Austria Vienne - AEL Limassol | 0 - 0 |
Bnei Yehuda Tel Aviv - Zenit Saint-Petersbourg | 0 - 2 |
Match | Journée 6 03/08/2017 |
KV Oostende - Marseille | 0 - 0 |
Athletic bilbao - Dinamo Bucarest | 3 - 0 |
Paok Salonique - Olimpik Donetsk | 2 - 0 |
Milan AC - Universitatea Craiova | 2 - 0 |
Panionios - Maccabi Tel Aviv | 0 - 1 |
Skenderbeu Korce - Mlada Boleslav | 2 - 1 (tab 4-2) |
Shkendija 79 - Vilniaus Riteriai | 3 - 0 |
Fola Esch - Ostersunds FK | 1 - 2 |
Lech Poznan - FC Utrecht | 2 - 2 |
Dinamo Minsk - AEK Larnaca | 1 - 1 |
Sporting Braga - AIK Solna | 2 - 1 |
Fc Sion - Suduva | 1 - 1 |
Osijek - PSV Eindhoven | 1 - 0 |
Lyngby BK - FC Krasnodar | 1 - 3 |
Fenerbahce - Sturm Graz | 1 - 1 |
Oleksandria - Astra Ploiesti | 1 - 0 |
Maritimo - Botev Plovdiv | 2 - 0 |
Midtjylland - Arka Gdynia | 2 - 1 |
Hajduk Split - Brondby IF | 2 - 0 |
Videoton FC - Bordeaux | 1 - 0 |
CSR Altach - La Gantoise | 3 - 1 |
Sparta Prague - Etoile Rouge Belgrade | 0 - 1 |
Gabala FK - Panathinaikos | 1 - 2 |
Apollon Limassol - Aberdeen | 2 - 0 |
Odd Grenland - Dinamo Zagreb | 0 - 0 |
MFK Ruzomberok - Everton | 0 - 1 |
NK Domzale - Fribourg | 2 - 0 |
AEL Limassol - Austria Vienne | 1 - 2 |
Zenit Saint-Petersbourg - Bnei Yehuda Tel Aviv | 0 - 1 |
Match | Journée 7 17/08/2017 |
BATE Borisov - Oleksandria | 1 - 1 |
Osijek - Austria Vienne | 1 - 2 |
Viktoria Plzen - AEK Larnaca | 3 - 1 |
Paok Salonique - Ostersunds FK | 3 - 1 |
FC Bruges - AEK Athenes | 0 - 0 |
Everton - Hajduk Split | 2 - 0 |
Maritimo - Dynamo Kiev | 0 - 0 |
Viitorul Constanta - Wustenrot Salzburg | 1 - 3 |
Vardar Skopje - Fenerbahce | 2 - 0 |
NK Domzale - Marseille | 1 - 1 |
Ajax Amsterdam - Rosenborg | 0 - 1 |
Partizan Belgrade - Videoton FC | 0 - 0 |
CSR Altach - Maccabi Tel Aviv | 0 - 1 |
FC Utrecht - Zenit Saint-Petersbourg | 1 - 0 |
Legia Varsovie - Sheriff Tiraspol | 1 - 1 |
Dinamo Zagreb - Skenderbeu Korce | 1 - 1 |
Ludogorets Razgrad - Suduva | 2 - 0 |
Panathinaikos - Athletic bilbao | 2 - 3 |
Apollon Limassol - Midtjylland | 3 - 2 |
FH Hafnarfjordur - Sporting Braga | 1 - 2 |
Milan AC - Shkendija 79 | 6 - 0 |
FC Krasnodar - Etoile Rouge Belgrade | 3 - 2 |
Match | Journée 8 24/08/2017 |
Oleksandria - BATE Borisov | 1 - 2 |
Austria Vienne - Osijek | 0 - 1 |
AEK Larnaca - Viktoria Plzen | 0 - 0 |
Ostersunds FK - Paok Salonique | 2 - 0 |
AEK Athenes - FC Bruges | 3 - 0 |
Hajduk Split - Everton | 1 - 1 |
Dynamo Kiev - Maritimo | 3 - 1 |
Wustenrot Salzburg - Viitorul Constanta | 4 - 0 |
Fenerbahce - Vardar Skopje | 1 - 2 |
Marseille - NK Domzale | 3 - 0 |
Rosenborg - Ajax Amsterdam | 3 - 2 |
Videoton FC - Partizan Belgrade | 0 - 4 |
Maccabi Tel Aviv - CSR Altach | 2 - 2 |
Zenit Saint-Petersbourg - FC Utrecht | 2 - 0 |
Sheriff Tiraspol - Legia Varsovie | 0 - 0 |
Skenderbeu Korce - Dinamo Zagreb | 0 - 0 |
Suduva - Ludogorets Razgrad | 0 - 0 |
Athletic bilbao - Panathinaikos | 1 - 0 |
Midtjylland - Apollon Limassol | 1 - 1 |
Sporting Braga - FH Hafnarfjordur | 3 - 2 |
Shkendija 79 - Milan AC | 0 - 1 |
Etoile Rouge Belgrade - FC Krasnodar | 2 - 1 |